Katalog firm

Kategorie


Mal-Wod

Do wizyty na naszej stronie zachęcamy osoby zainteresowane usługami dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Mal-Wod to firma oferująca sprzedaż i naprawę urządzeń, takich jak węże i dysze do czyszczenia kanalizacji, kamery inspekcyjne, korki pneumatyczne i nie tylko. Mamy też części zamienne. Zapraszamy!

Węże do czyszczenia kanalizacji

Oferujemy urządzenia oraz części zamienne dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, dysponujemy odpowiednią wiedzą, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.
Sprzedajemy części oraz różnego rodzaju akcesoria typu węże do czyszczenia kanalizacji, dysze, korki, pneumatyczne. Nasza firma jest głównym dystrybutorem producenta Kummert, który oferuje systemy do inspekcji kanalizacji, zestawy wózków samojezdnych oraz kamery potrzebne do inspekcji rurociągów o średnicach od DN 40 do DN 1500. Oferujemy także naprawy układów elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych samochodów komunalnych oraz wodociągowo-kanalizacyjnych.
Znamy się a swoich fachu, potrafimy profesjonalnie doradzić w razie potrzeby. Więcej informacji na temat naszej działalności oraz produktów, które oferujemy, można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Firma Saunaland to polski producent saun. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, jaką udało nam się zdobyć przez wiele lat istnienia na rynku wiemy, że funkcjonalność projektów musi iść w parze z ogólną es...