Katalog firm

Kategorie


Medibut

Jesteśmy prężnie działająca firmą i od 1982 roku dostarczamy na rynek atestowane i wygodne obuwie profilaktyczne zawodowe. Taki typ obuwia jest niezbędny w zakładach farmaceutycznych, gastronomicznych oraz przetwórstwa spożywczego i owocowo-warzywnych. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie materiały wysokiej jakości.

Obuwie drewniaki

Firma Medibut z siedzibą w Łodzi od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji atestowanego obuwia medycznego i zdrowotnego dla kobiet i mężczyzn. Prezentowane obuwie spełnia wszelkie normy wymagane zarówno w branży medycznej, kosmetycznej, farmaceutycznej czy gastronomicznej.
Bogata oferta sklepu Medibut obejmuje damskie i męskie klapki, drewniaki, półbuty, sandały i buty operacyjne. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli Państwu wybrać najlepszy model do pracy w szpitalu, przychodni, salonie kosmetycznym czy hotelowej restauracji. Zakład Produkcyjny Medibut do produkcji obuwia wykorzystuje wysokogatunkowy materiał w oparciu o nowoczesne technologie, które mają za zadanie zapewnić obuwiu wygodę, wytrzymałość i trwałość przez długi czas.
Firma Medibut w trosce o prawidłowy rozwój stóp najmłodszych oferuje dziecięce drewniaki oraz sandałki w kilku kolorach i rozmiarach, które przypadną do gustu zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Medibut gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, co przekłada się na Państwa zadowolenie z zakupów.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99