Katalog firm

Medibut

Jesteśmy prężnie działająca firmą i od 1982 roku dostarczamy na rynek atestowane i wygodne obuwie profilaktyczne zawodowe. Taki typ obuwia jest niezbędny w zakładach farmaceutycznych, gastronomicznych oraz przetwórstwa spożywczego i owocowo-warzywnych. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie materiały wysokiej jakości.

Obuwie zdrowotne

Firma Medibut zaprasza Państwa do siebie. Oferujemy Państwu szeroką gamę butów medycznych i zdrowotnych. Nasze obuwie profilaktyczne jest szeroko wykorzystywane w placówkach zdrowotnych, szpitalnych. Nosi je już wiele osób. Zapraszamy na naszą stronę internetową medibut.com.pl do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Nasze buty nadają się zarówno dla Pań jak i dla Panów. Znajdziecie u nas również modele dla dzieci. Oferujemy Wam buty w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do składania zamówień. Nasze obuwie medyczne posiada odpowiednie atesty. Można je śmiało nosić. Podczas wykonywania pewnych zawodów wiemy, że wasze nogi są narażone na podwójne niebezpieczeństwo. Stanie na nogach i chodzenie przez dobrych kilka godzin bez chwili przerwy może mieć fatalne skutki. Dlatego z naszym obuwiem będziecie bezpieczni.
Nasze drewniaki zapewnią Wam komfort wykonywania pracy. Nie będziecie musieli obawiać się bólu nóg. Tak wiec zapraszamy Was do naszego sklepu abyście byli pewni zdrowia swoich stóp i nóg.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99