Katalog firm

Kategorie


Megi

Jeśli szukasz solidnego partnera biznesowego w zakresie dostawy skarpet, prosimy zapoznać się z katalogiem produktów firmy Megi. Posiadamy duży wybór produktów w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Posiadamy atrakcyjne ceny hurtowe i detaliczne.

Skarpety damskie

Skarpetki damskie, to odzież, którą panie noszą od niedawna. Zaczęły nosić je codziennie z chwilą, gdy w modzie damskiej na dobre zadomowiły się spodnie. Przedtem, gdy chodziły w sukienkach i spódnicach, nie nosiły skarpetek, bo nie pasują one do tego typu ubrań. Pasują do nich jedynie rajstopy. Te ostatnie nosi się też pod spodniami, gdy jest bardzo zimno i gdy chce się zapewnić nogom podwójną ochronę przed chłodem. Gdy robi się cieplej i ma się ochotę na spodnie, ochrony wymagają tylko stopy. Wtedy sięga się po skarpetki damskie. Nie jest wszystko jedno, po jakie się sięga. Damska odzież dla stóp ma zróżnicowaną jakość. Różnie wygląda, różnie się ją nosi i różnie działa na skórę. Skarpetki damskie najwyższej jakości, oferuje firma Megi. O firmie i oferowanych przez nią produktach można przeczytać na naszej stronie.
Skarpetki damskie Megi, kupuje się między innymi dla wygody. Dzięki surowcom, z których są wykonane, skarpetki te są bardzo przyjemne w dotyku. Komfortowo otulają stopy nie ściskając ich. Dzięki płaskim szwom, po wielogodzinnym chodzeniu, są prawie niewyczuwalne. Skarpetki damskie tej firmy, to także gwarancja jakości. Producent zapewnia, że po długim użytkowaniu i wielu praniach, jego wyroby nie tracą swoich najlepszych cech. Ich kolory są tak samo czyste i wyraziste jak w chwili zakupu. Ich powierzchnia pozostaje gładka. Nie pojawiają się na niej oznaki zmechacenia. Skarpetki damskie Megi nie zmieniają kształtu. Dzięki niewielkiej domieszce elastanu, po kolejnych praniach pozostają elastyczne.

Kontakt

Ulica: Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

http://skarpety-megi.pl/

E-mail: megi@skarpety-megi.pl

Tel.: 602-231-867