Katalog firm

Natur House

Jeśli walczysz z nadwagą i chcesz schudnąć bez obaw o efekt jo-jo, zdecyduj się na współpracę z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Łodzi. Firma zajmuje się też leczeniem otyłości. Oferuje skuteczne odchudzanie pod kontrolą dietetyka, który indywidualnie dla każdego klienta układa jadłospis i dobiera suplementację.

Układanie diety

Od dawna zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami? Marzysz o odzyskaniu szczupłej sylwetki? Jeśli potrzebny jest Ci dobry dietetyk Łódź to miasto, w którym na pewno go znajdziesz, ponieważ działa tu wiele gabinetów. Jeśli zależy Ci na tym, aby schudnąć skutecznie i jednocześnie bez uszczerbku na zdrowiu, wybierz Centrum Dietetyczne Naturhouse w Galerii Widzewskiej.
Możesz tu liczyć na indywidualne traktowanie i opiekę wykwalifikowanego dietetyka, który w trakcie regularnych wizyt czuwa nad przebiegiem odchudzania. Metoda Naturhouse opiera się na zbilansowanym jadłospisie, dopasowanym do potrzeb organizmu, i naturalnej suplementacji. Dzięki temu przynosi zadowalające efekty zarówno w walce z nadwagą, jak i w leczeniu otyłości. Dieta odchudzająca polega na spożywaniu pełnowartościowych posiłków, co zapobiega niedoborom pokarmowym.
Kuracja kończy się etapem stabilizacji wagi, dzięki czemu nie grozi Ci efekt jo-jo. Po szczegółowe informacje na temat oferty Centrum Dietetyczne zaprasza na stronę.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33