Katalog firm

Nobilla

Spółka Nobilla działa na Polskim rynku od wielu lat zajmując się pakowaniem oraz przepakowywaniem wszelkiego rodzaju towarów. Posiadamy nowoczesne maszyny, które to umożliwiają nam szybkie wykonanie każdego zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie towaru to pakowanie, przesypywanie lub przelewanie różnych produktów w mniejsze opakowania i pojemniki. Takie właśnie usługi świadczy firma Nobilla. Mają wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku - nie tylko polskim ale także europejskim. Konfekcjonowanie towarów dotyczy produktów płynnych, w granulacie, sypkich oraz w formie żelu.
Nobilla najczęściej konfekcjonuje środki ochrony roślin, nawozy rolnicze, oraz inne produkty chemiczne i spożywcze. Konfekcjonowanie towarów zaczyna się od zaprojektowania i wykonania opakowań i etykiet, potem następuje pakowanie i napełnianie opakowań jednostkowych a na końcu - po odpowiednim zamknięciu - grupowanie w opakowania zbiorcze. W Nobilla konfekcjonowanie towarów jest w pełni zautomatyzowane, a dzięki nowoczesnym maszynom możliwa jest szybka realizacja zamówień.
Nobilla jest również producentem zanęt wędkarskich w formie pelletu, pokarmu dla rybek KOI, preparatu do basenów a także środków wspomagających utylizację ścieków.

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: 15 841-42-50