Katalog firm

Nutura

Sklep Nutura oferuje Wam najlepszy i najbardziej ciekawy wybór maseł orzechowych. W atrakcyjnych cenach możecie otrzymać zwykłe masło orzechowe, jak również takie, które ma niesamowity smak kokosa lub chilli. Tylko u nas zakupicie takie ciekawe smaki, jakich jeszcze nigdy na pewno nie mieliście okazji spróbować.

Masło z orzechów laskowych

Temat zdrowego odżywiania jest tym, do którego przywiązujemy coraz większą uwagę co zresztą nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Dlatego masło orzechowe laskowe to jeden z produktów który zyskuje na uznaniu, a tym samym pozyskując go w sklepie Nutura mamy pewność iż jest ono oryginalne, wartościowe oraz odpowiednie pod względem samego składu.
W gruncie rzeczy masło orzechowe laskowe to błonnik, węglowodany, zdrowe tłuszcze i białko a więc jego wartość energetyczna jest jak najbardziej wskazana w sytuacji gdy chodzi o zapotrzebowanie jakie generuje nasz organizm. Witaminy E, C oraz B6 dodatkowo kwas foliowy i niacyna czy tiamina a także witamina K, to kolejne powody dla których masło orzechowe laskowe warto zastosować, nie wolno zapominać jeszcze o minerałach jakie zawiera.
Zatem jak widać powodów oraz argumentów dla których warto zwrócić uwagę na masło z orzechów laskowych jest bardzo wiele, zwłaszcza w przypadku gdy zamierzamy je pozyskać we wspomnianym powyżej sklepie który gwarantuje nam dostęp do najlepszych na rynku maseł orzechowych.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz smacznych dań gotowych, zapoznaj się z bogatą ofertą firmy Jawo. Oferujemy Państwu dania mrożone typu pierogi, knedle, naleśniki i inne produkty, które z powodzeniem możesz przygotować n...