Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Chcecie aby to profesjonaliści zadbali o Wasze oczy i wzrok? Zapraszamy Was do naszych salonów Ocular Canada. Pracują u nas specjaliści, którzy chętnie zadbają o Państwa oczy. Przy pomocy naszych specjalistów otrzymacie starannie dobrane dla Was okulary, które będą chronić Wasze oczy. Zapraszamy Was do naszych salonów.

Soczewki

Odpowiedni dobór soczewek ma krytyczną ważność w procesie tworzenia spersonalizowanych okularów. Strona internetowa ocularcanada.pl oferuje swoim użytkownikom szeroki asortyment szkieł. Usługa ta pozwala na wybór spośród 13 rodzajów soczewek, różniących się od siebie takimi właściwościami jak ogniskowość czy odpowiednia powłoka. Nasze soczewki Gdańsk oferowane na ocularcanada.pl spełniają wszystkie standardy, które powinny charakteryzować sprzęt medyczny.
Szeroki wybór pozwala na spersonalizowanie każdej soczewki do potrzeb oraz warunków życia każdego klienta. Przykładem mogą być soczewki z powłoką oleofobową. Są one dedykowane ludziom, którzy będą użytkować okulary miejscach, gdzie występuje duże zakurzenia bądź natłuszczenie powietrza. Świetnie sprawdzają się w kuchniach i restauracjach.
Soczewki oleofobowe stanowią doskonały przykład szerokich możliwości personalizacji zamówienia, na które pozwala szeroka i przemyślana oferta salonu optycznego Ocular Canada. Każdy klient znajdzie coś, co doskonale wpasuje się w jego potrzeby.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85