Katalog firm

BestBet

BestBet zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem ogrodzeń różnego rodzaju na terenie Przasnysza i nie tylko. Atutem firmy są płatność po dostawie zamówionego ogrodzenia, czy wykonanie ogrodzeń w atrakcyjnych cenach. Firma nie tylko montuje i dostarcza, ale również doradza w wyborze, tak aby klienci byli w pełni zadowoleni.

Ogrodzenia

Kiedy decydujesz się na zakup, to wybierasz najlepsze rozwiązania?Stawiasz na jakość i rzetelność zamówionej usługi? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś. Nasza firma zajmuje się produkowaniem, dystrybucją, a także montażem ogrodzeń. Nasze usługi są kompleksowe. Dokonujemy telefonicznej wyceny, doradzamy jakie ogrodzenie będzie dla klienta idealne, dowozimy i rozładowujemy zamówienie na posesji, aby klient mógł ocenić ich stan.
Za niewielką opłatą dokonujemy także montażu. Płatności dokonują Państwo dopiero po dostawie zamówienia. Czy nie jest to idealne dla Państwa rozwiązanie? W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia betonowe, ogrodzenia siatkowe i panelowe oparte o nasze podmurówki prefabrykowane.
W zależności od Państwa gustu i oczekiwań dobierzemy ogrodzenia na podstawie położenia i powierzchni terenu. Nasze ogrodzenia sprawdzają się i na małym terenie i na znacznie większych przestrzeniach. Pamiętajcie - wybór ogrodzenia jest ważny, gdyż w ten sposób wyznaczacie granicę swojej posesji i zapewniacie sobie poczucie komfortu i spokoju.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy dotyczącą ogrodzeń na naszej stronie http://best-bet.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Królewiecka 1

Kod: 06-300

Miejscowość: Przasnysz

http://best-bet.com.pl/

E-mail: dawid.ogrodzenia@gmail.com

Tel.: 500-333-013