Katalog firm

Orthovision

Znajdujące się w Warszawie centrum stomatologiczno-ortodontyczne OrthoVision wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów oczekujących indywidualnego podejścia. Zapewnia opiekę osobistego lekarza i przejrzyste zasady leczenia. Ortodoncja, stomatologia estetyczna, dziecięca czy chirurgia stomatologiczna to tylko część oferty.

Chirurgia stomatologiczna

Zależy Tobie na pięknym uśmiechu, ale masz problemy z uzębieniem? Potrzebna jest Tobie chirurgia stomatologiczna Warszawa Żoliborz i szukasz odpowiedniego gabinetu? W takim razie skorzystaj z naszej oferty. W naszych gabinetach wykonasz zabiegi chirurgiczne, które zostaną przeprowadzone z profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół.
Naszym pacjentom zapewniamy skuteczne zabiegi podczas których korzystamy z najnowszych technik oraz najlepszych materiałów. Dbamy o bezpieczeństwo pacjentów oraz jednocześnie zapewniamy wizyty przebiegające w przyjemnej atmosferze. Umów się do nas na wizytę i sam się przekonaj, że nasze gabinety są inne niż wszystkie. Wchodząc do nas czujesz przyjemny zapach mięty i dzięki temu nie kojarzymy się z tradycyjnymi gabinetami stomatologicznymi.
Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz zależy nam na zadowoleniu naszych pacjentów. W naszych gabinetach staramy się stworzyć jak najlepszą atmosferę, żeby nasi pacjenci czuli się u nas dobrze. Sprawiamy, że stomatolog nie jest kojarzony z przykrą koniecznością.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364