Katalog firm

Petmar

Firma Petmar świadczy kompleksowe usługi dekarskie. Posiadamy w swojej ofercie wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, orynnowanie oraz okna dachowe. Kontaktując się z nami, mają Państwo pewność wykonania kompleksowych usług na najwyższym poziomie.

Blachodachówka

Strona internetowa petmardachy. pl reprezentuje na rynku cyfrowym lubelską firmę Petmar. Przedsiębiorstwo to działa na polskim rynku od 1999 roku i przez cały ten czas zbiera doskonałe oceny od swoich klientów. Strona petmardachy. pl pozwala na zamówienie jednej z usług znajdującej się w szerokim asortymencie przedsiębiorstwa.
Wśród możliwych do wykonania pokryć dachowych znajduje się bardzo popularna blachodachówka Lublin oraz mniej popularne materiały, takie jak papy termiczne. Wśród najważniejszych zalet jakimi może poszczycić się Petmar wymienione jest pełne zaufanie do klientów. Owocuje to sukcesywną współpracą na jawnych warunkach, która sprawia dużo przyjemności i satysfakcji zarówno wynajętym fachowcom jak i klientom przedsiębiorstwa.
Jako, że dach jest jedną z najważniejszych części każdego domu musi być wykonany bardzo solidnie. Dlatego kolejną cechą, którą może poszczycić się firma jest wiarygodność i znakomite wyszkolenie robotników co niesie ze sobą rzetelne wykonywanie powierzonych prac.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332