Katalog firm

Sanitpol

Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Zatrudniamy najlepszych hydraulików na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Specjalizujemy się przede wszystkim w czyszczeniu i przepychaniu kanalizacji. Oferujemy również profesjonalne instalacje sanitarne.

Podnośniki koszowe

W naszej szerokiej ofercie usługowej znajdą Państwo profesjonalne podnośniki koszowe Łódź na wynajem. Jako rzetelna i uczciwa firma, zawsze stawiamy na satysfakcję i zadowolenie swoich klientów, dlatego też działamy profesjonalnie i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z olbrzymim zaangażowaniem.
Dla nas praca z urządzeniami transportu bliskiego, to wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Nasi operatorzy w tej branży działają od bardzo wielu lat, dzięki czemu o podnośnikach koszowych wiedzą praktycznie wszystko. Zapewniamy kompleksowy zakres usług i najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy do współpracy przede wszystkim te firmy, które zajmują się montażem napisów i reklam wielkoformatowych oraz firmy, które specjalizują się w pielęgnacji przyrody.
Współpracujemy również z wieloma firmami budowlanymi na terenie Łodzi i pobliskich okolic, które zawsze zachwalają nasze usługi i co najważniejsze bardzo często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z niezawodnych podnośników koszowych.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Mal-Wod

Do wizyty na naszej stronie zachęcamy osoby zainteresowane usługami dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Mal-Wod to firma oferująca sprzedaż i naprawę urządzeń, takich jak wę...

Saunaland

Firma Saunaland to polski producent saun. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, jaką udało nam się zdobyć przez wiele lat istnienia na rynku wiemy, że funkcjonalność projektów musi iść w parze z ogólną es...