Katalog firm

Kategorie


Sanitpol

Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Zatrudniamy najlepszych hydraulików na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Specjalizujemy się przede wszystkim w czyszczeniu i przepychaniu kanalizacji. Oferujemy również profesjonalne instalacje sanitarne.

Podnośniki koszowe

W naszej szerokiej ofercie usługowej znajdą Państwo profesjonalne podnośniki koszowe Łódź na wynajem. Jako rzetelna i uczciwa firma, zawsze stawiamy na satysfakcję i zadowolenie swoich klientów, dlatego też działamy profesjonalnie i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z olbrzymim zaangażowaniem.
Dla nas praca z urządzeniami transportu bliskiego, to wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Nasi operatorzy w tej branży działają od bardzo wielu lat, dzięki czemu o podnośnikach koszowych wiedzą praktycznie wszystko. Zapewniamy kompleksowy zakres usług i najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy do współpracy przede wszystkim te firmy, które zajmują się montażem napisów i reklam wielkoformatowych oraz firmy, które specjalizują się w pielęgnacji przyrody.
Współpracujemy również z wieloma firmami budowlanymi na terenie Łodzi i pobliskich okolic, które zawsze zachwalają nasze usługi i co najważniejsze bardzo często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z niezawodnych podnośników koszowych.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156