Katalog firm

Kategorie


Marzanna

Wielbiciele swojskich klimatów, sztuki ludowej i polskiej tradycji powinni zapoznać się z ofertą obiektu hotelowo - gastronomicznego Marzanna, który zlokalizowany jest w Niedrzwicy Kościelnej, w odległości około 20 kilometrów od Lublina. To miejsce wyjątkowe, stworzone do organizacji doskonałych imprez o niezapomnianym klimacie - wesel, zabaw andrzejkowych, sylwestrowych oraz wielu innych.

Sala weselna

Nie ulega wątpliwości fakt, że ślub oraz wesele to jedne z najwspanialszych chwil w życiu człowieka, które pamięta się przez całe życie. Warto w związku z tym zadbać, by ten wyjątkowy dzień był dobrze zaplanowany i zorganizowany.
Podczas planowania należy zwrócić uwagę na każdy szczegół związany z uroczystością, poczynając od wyboru sukni ślubnej, poprzez zakup obrączek, zamówienie usług DJ'a lub orkiestry, na wyborze menu oraz miejsca wesela kończąc. Jeśli chodzi o obiekty jak sala weselna Lublin oferuje sporą ilość lokalizacji.
W zależności od liczby gości oraz upodobań państwa młodych co do klimatu wesela, warto rozważyć lokale o swojskiej atmosferze, w których będą się dobrze czuli wszyscy weselni goście, jak chociażby Siedlisko Folkloru Marzanna, które posiada szeroką ofertę skierowaną do osób pragnących zorganizować swoje wymarzone wesele właśnie w tym miejscu. Oferta jest na tyle elastyczna, że każdy z pewnością będzie w stanie wybrać z niej opcję dla siebie i spędzić ten wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20