Katalog firm

Securit VIP

Firma Securit VIP specjalizuje się w usługach z zakresu ochrony osób oraz mienia, które świadczy na najwyższym stopniu profesjonalizmu jak i dyskrecji. Nasza oferta obejmuje szeroką rozpiętość wykonywanych zleceń: od usług detektywistycznych, poprzez instalacje alarmowe, jak również kreowanie planów ochrony i polityki bezpieczeństwa. Securit VIP gwarantuje dla Ciebie bezpieczeństwo.

Usługi ochroniarskie

Ochrona, która z największą starannością podchodzi do zlecanych im zadań? To właśnie my! Zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty. Securitas VIP - tak się właśnie nazywamy. Swoim klientom oferujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasi pracownicy wyposażeni są w odpowiednie środki, dzięki czemu nie musicie bać się o nich.
Wiemy, że nasza praca jest ryzykowana, ale zrealizujemy postawione przed nami zadania. Zajmujemy się ochroną grup zorganizowanych, jak również pojedynczych osób. Mamy nadzieję, że obdarzycie nas zaufaniem, które jest tak bardzo potrzebne w tej pracy. Wszystkim naszym klientom proponujemy konkurencyjne stawki za każde zlecenie. Wśród naszych usług znajduje się również ochrona Łódź obiektów handlowych, magazynowych oraz zakładaniem instalacji alarmowych.
W naszej agencji możecie również wynająć prywatnego detektywa. Wszyscy nasi pracownicy działają zgodnie z prawem. Najwyższy standard obsługi - Securitas VIP zachęca do podjęcia stałej współpracy. Będziemy zaszczyceni, jeżeli się do nas zgłosicie.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapewniam Wam dobrą dyskotekę oraz imprezę okolicznościową. Jako DJ z wieloletnim stażem śmiało mogę powiedzieć, zapewniam wspaniały klimat muzyczny. Jestem osobą o wesołym usposobieniu, ładnym głosie...

Laser Service

Jacek Kopa Laser Service to firma, która zapewnia Wam sprzedaż najróżniejszego rodzaju drukarek, które moa działać w warunkach domowych, jak również dla firm. Do tego zapraszamy wszystkim klientów z w...