Katalog firm

Kategorie


Auto Planet

Chcesz szybko sprzedać swoje auto? Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy atrakcyjne ceny zakupu Państwa samochodu - płacimy gotówką! Skupujemy również auta po nauce jazdy oraz po działalności taksówkarskiej. Więcej informacji w trakcie kontaktu telefonicznego.

Skup samochodów

Zdecydowałeś, że najwyższa już pora, by swój używany samochód zmienić na coś znacznie bardziej nowoczesnego? Już dziś powinieneś więc skontaktować się z nami. Nasz skup aut Łódź to bowiem optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sprzedać swój samochód nie tylko szybko, ale i za naprawdę godziwe pieniądze.
Przekonało się o tym już wielu Polaków. Odkupiliśmy ich samochody za pieniądze, których nie otrzymaliby w żadnym innym miejscu. Jak to możliwe? Wychodzimy po prostu z założenia, że dobre relacje z klientami można budować wyłącznie na uczciwości. To dlatego nawet przez myśl nam nie przejdzie, by zaniżać wartość samochodów. Nie, wyceniamy je uczciwie i obiektywnie. Co więcej, zawsze dokładamy wszelkich starań, by cała transakcja przebiegła w błyskawicznym tempie. Wyceny samochodu dokonujemy już więc przez telefon, a jeśli nasza oferta jest dla klienta satysfakcjonująca, od razu przyjeżdżamy do niego z umówioną gotówką.
Szybko, konkretnie i z korzyścią dla klienta - właśnie tak działa nasz skup aut.

Kontakt

Ulica: Aleksandrowska 210

Kod: 91-147

Miejscowość: Łódź

http://www.auta-skupujemy.pl/

E-mail: skupaut10@wp.pl

Tel.: 660-778-003