Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Firma S.O.S. Krzysztof Wojciechowski oferuje profesjonalną pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii Państwa pojazdu. Oferujemy holowanie pojazdów, dowóz paliwa, drobne naprawy na drodze i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą pomocy na drodze.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Nasza ekipa drogowa służy Państwu pomocą na drogach znajdujących się na terytorium województwa łódzkiego oraz na łódzkich odcinkach autostrad A1 oraz A2. Pomoc drogowa w Brzezinach, którą oferujemy posiadaczom samochodów osobowych oraz ciężarowych dociera pod wskazane miejsce kolizji lub awarii zaledwie w kilka minut. Zakres usług dostępnych w ramach pomocy drogowej można znaleźć na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-brzeziny/.
Nasza ekipa drogowa jest doskonale wyposażona, dlatego natychmiastowo jest w stanie przystąpić do naprawiania mniej poważnych usterek lub do holowania pojazdu w momencie, gdy konieczne jest odstawienie go do warsztatu, gdzie jego stanem zajmą się współpracujący z nami od dawna mechanicy. Nasza pomoc drogowa utrzymuje wysoki standard świadczonych usług, biorąc pod uwagę w pierwszej kolejności bezpieczeństwo klienta.
Nasze usługi świadczymy od 2005 roku. Ciągle doskonalimy ich standard, dlatego teraz możliwe jest skorzystanie z nich przez siedem dni w tygodniu przez okrągłą dobę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne dodatkowe usługi takie jak dowóz paliwa, czy też wymiana opon.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: