Katalog firm

Kategorie


SOS Pomoc drogowa

Firma S.O.S. Krzysztof Wojciechowski oferuje profesjonalną pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii Państwa pojazdu. Oferujemy holowanie pojazdów, dowóz paliwa, drobne naprawy na drodze i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą pomocy na drodze.

Pomoc drogowa w Łodzi

Pomoc drogowa A1-A2 jest przedsiębiorstwem oferującym pomoc drogową w okolicach Łodzi. Siedziba firmy znajduje się w Strykowie niedaleko krzyżowania się autostrady A1 i A2. Firma działa na rynku od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane usługi są najwyższej jakości. Jeżeli chodzi o takie usługi jak pomoc drogowa Łódź, jest miastem, w którym zapotrzebowanie na takie usługi jest bardzo duże.
Wynika to z faktu krzyżowania się głównych dróg transportowych w Polsce. Firma oferuje swoje usługi 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ofercie znajduje się również holowanie pojazdów ciężarowych dostawczych oraz dostawczych. Do dyspozycji klientów udostępniony jest także warsztat mechaniczno-elektryczny.
Oferowane są również usługi wulkanizacyjne, a także dowóz paliwa oraz przeprowadzanie drobnych napraw bezpośrednio na drodze. Przedsiębiorstwo udziela pomocy zarówno w sytuacjach takich jak brak paliwa, jak również w czasie stłuczek i wypadków. Z firmą można skontaktować się telefonicznie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: