Katalog firm

SOS Pomoc drogowa

Firma S.O.S. Krzysztof Wojciechowski oferuje profesjonalną pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii Państwa pojazdu. Oferujemy holowanie pojazdów, dowóz paliwa, drobne naprawy na drodze i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą pomocy na drodze.

Pomoc drogowa Rzgów

Powstała na terenie województwa łódzkiego w 2005r, firma zajmująca się pomocą drogową z siedzibą w Strykowie, rozwija się prężnie i buduje kolejne filie. Jedną z nich jest Rzgów, miasteczko głównie handlowe. Powstała tam pomoc drogowa Rzgów, zajmuje się nie tylko oferowaniem pomocy kierowcom w swoim rodzimym miasteczku, czy województwie łódzkim, ale także na terenie Łódzkiego odcinka autostrad A1, i A2.
Pomoc działa przez 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, razem z dniami świątecznymi. Swoją pomoc kieruje nie tylko do kierowców samochodów osobowych, ale także kierowców samochodów dostawczych, jak i kierowców ciężarówek. Zakres oferowanej pomocy dotyczy nie tylko holowania auta po kolizji, bądź poważnej usterce, ale także możliwość dokonania naprawy na miejscu postoju samochodu, a także wymianę koła na drodze.
Każdy rodzaj oferowanej pomocy dostępny jest przez 24 godziny. Dodatkowo w przypadku braku paliwa, firma dowiezie je we wskazane miejsce. Dostępność, a także szybka reakcja sprawia, że każdy kierowca w województwie łódzkim może czuć się bezpiecznie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: