Katalog firm

Kategorie


SOS Pomoc drogowa

Firma S.O.S. Krzysztof Wojciechowski oferuje profesjonalną pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii Państwa pojazdu. Oferujemy holowanie pojazdów, dowóz paliwa, drobne naprawy na drodze i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą pomocy na drodze.

Pomoc drogowa w Skierniewicach

Jeżeli samochód odmówił Wam posłuszeństwa i potrzebujecie kompleksowej pomocy drogowej, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Zapewniamy dowóz paliwa we wskazane miejsce, wulkanizację, drobne naprawy na miejscu i holowanie do warsztatu samochodowego.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy pomoc drogową nie tylko samochodom osobowym, ale również autom dostawczym i tirom. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na fachową pomoc. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do tych kierowców, którzy podróżują na odcinku autostrady A1 i A2.
W naszym warsztacie mechaniczno elektrycznym jesteśmy w stanie przywrócić do życia praktycznie każde auto. Zapewniamy najlepsze ceny na rynku i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że porządna pomoc drogowa Skierniewice wcale nie musi dużo kosztować.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail:

Tel.: