Katalog firm

Sowa

Ogrzewanie oraz klimatyzacja to podstawa każdego domu oraz firmy. Dlatego warto zakupić produkty, które są naprawdę solidne i niezawodne. Musicie mieć pewność, że to co kupujecie posłuży Wam bardzo długi czas. Zapraszamy Was do nas! Nazywamy się eko - Sowa i mamy dla Was naprawdę atrakcyjną ofertę na urządzenia klimatyzacyjne.

Docieplanie budynków

Sowa to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu instalacji sanitarnych. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, aby zapewnić Państwu wysoką jakość produktów i usług. Nasze instalacje są energooszczędne i przyjazne środowisku naturalnemu.
Zlecenia realizujemy na terenie województwa łódzkiego. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Projektujemy i wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, ale nie tylko. Oferta firmy Sowa obejmuje też pompy ciepła, kolektory słoneczne, odkurzacze centralne i ocieplanie budynków- nasza specjalność to docieplenie metodą wdmuchiwania celulozy.
Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Pomagamy wybrać rozwiązanie jak najbardziej dopasowane do potrzeb każdego klienta. Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty, a także świadczymy usługi serwisowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie!

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Jaksa

Jaksa zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które marzą o tym, aby mieć najlepszą szklarnię przemysłową. Dzięki nam uda Wam się spełnić marzenie o nowoczesnej szklarni, gdzie będziecie mieli zawsze...

Jagez

Łódzka firma Jagez wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą zlecić wykonanie robót ziemnych czy drogowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, mamy kilkunastoletnie doświadczenie,...