Katalog firm

Kategorie


Conect

Nasze busy przewiozą dla Ciebie wszystko. W swojej ofercie mamy ADR, lodówki, windy, lawety, plandeki i przeprowadzki. Od dziś specjalnie dla Ciebie konkurencyjne stawki za najlepszą jakość obsługi zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. Koniec z nieterminowymi dostawami i płatnościami. Transport i spedycja to od dziś tylko w firmie Conect.

Spedycja busem

Olsztyńska firma CONECT specjalizuje się w transporcie oraz spedycji. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Firma oferuje wszelkie usługi, obejmujące lekki transport zarówno w kraju, jak i za granicę. Zalety korzystania z usług CONECT to przede wszystkim konkurencyjne ceny, szybko realizowane płatności oraz praktyczny i funkcjonalny system rozliczania, a także gwarancja wypłacalności.
Specjalnością firmy jest spedycja na busa. Usługi spedycyjne oraz transportowe proponowane są w zakresie prowadzenia busów. Transport krajowy i międzynarodowy obejmuje takie kwestie, jak m.in. plandeka, lodówka, windy, laweta czy ADR. Możliwa jest również kompleksowa pomoc przy przeprowadzce.
Busy, będące na wyposażeniu firmy, to między innymi Peugeot Boxer, Fiat Ducato czy laweta Renault Master. Zdjęcia tych pojazdów można zobaczyć na firmowej stronie http://conectspedycja.pl/, w zakładce "Galeria". Dla osób zainteresowanych skorzystaniem z usług w dziale "Kontakt" podane są numery telefonu oraz e-mail.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539