Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli chcecie wypożyczyć wóz, ponieważ Wasz nie nadaje się do użytku i szukacie najlepszej wypożyczalni takich pojazdów, to koniecznie musicie przejrzeć ofertę ST Rentcar. Jesteśmy na rynku od dłuższego czasu i zawsze przygotowujemy indywidualnie dopasowaną ofertę zgodną z potrzebami naszych klientów.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Jakikolwiek wypadek samochodowy, nawet prosta stłuczka, zawsze jest źródłem stresu dla obu kierowców zaangażowanych w całe wydarzenie. Wina często leży po jednej stronie, dlatego też w grę wchodzi ubezpieczenie OC. Wykorzystać je można między innymi gdy samochód jest naprawiany i konieczne jest znalezienie transportu zastępczego.
Korzystając z oferty firmy ST Rentcar można załatwić auto zastępcze z OC sprawcy Łódź. Jest to łódzka wypożyczalnia samochodów, która działa także jako pomoc drogowa. Często pomaga kierowcom, którzy byli w wypadku samochodowym, jaki umożliwił im dalszą jazdę w aucie i spowodował konieczność jego szybkiej naprawy. W ST Rentcar na każdego klienta czeka wiele samochodów gotowych do wypożyczenia. Duży wybór wśród marek zapewnia, że każdy znajdzie auto, które będzie mu się wygodnie prowadziło przez cały okres wynajmu.
Z tego powodu każdy, kto potrzebuje zastępczego samochodu w Łodzi na pewno powinien zapoznać się bliżej z tym co oferuje ST Rentcar. To jedna z lepszych wypożyczalni w tamtych okolicach.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800