Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli chcecie wypożyczyć wóz, ponieważ Wasz nie nadaje się do użytku i szukacie najlepszej wypożyczalni takich pojazdów, to koniecznie musicie przejrzeć ofertę ST Rentcar. Jesteśmy na rynku od dłuższego czasu i zawsze przygotowujemy indywidualnie dopasowaną ofertę zgodną z potrzebami naszych klientów.

Holowanie

Wypożyczalnia samochodów w Łodzi o nazwie ST Rentcar swoje usługi kieruje nie tylko do klientów indywidualnych. Z wynajmu (tego długoterminowego) mogą również skorzystać przedsiębiorstwa. Co ważne, w koszt wliczone jest utrzymanie pojazdu (m.in. limuzyn i busów na 9 miejsc), a więc serwisowanie, ubezpieczenie plus sezonowa wymiana opon.
Poza wypożyczaniem auta, wchodząc na stronę pozyczwoz.pl, można także znaleźć informację o usłudze, jaką jest holowanie Łódź. ST Rencar ma do dyspozycji lawetę mającą do 7 ton ładowności i 7 m długości, gotową do działania od godziny porannej (8.00) do wieczora (20.00). Jest ona w pełni dostosowana, aby holować różne pojazdy, także te po kolizji i wypadkach. Tuż po szybkim dojeździe na miejsce, samochody są bezpiecznie transportowane przez doświadczonego pracownika.
Co ważne, klient może wtedy otrzymać auto zastępcze. Cena, którą należy zapłacić za holowanie ustalana jest zawsze indywidualnie. Zelży oczywiście od długości tras, a także od utrudnień przy samym załadunku. Usługa taka z OC sprawcy rozliczana jest bezgotówkowo bezpośrednio z daną firmą ubezpieczeniową.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800