Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Jeżeli chcecie wypożyczyć wóz, ponieważ Wasz nie nadaje się do użytku i szukacie najlepszej wypożyczalni takich pojazdów, to koniecznie musicie przejrzeć ofertę ST Rentcar. Jesteśmy na rynku od dłuższego czasu i zawsze przygotowujemy indywidualnie dopasowaną ofertę zgodną z potrzebami naszych klientów.

Laweta

Nasza firma mieści się w Łodzi i posiada kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu usług między innymi holowania samochodów. Laweta jest do Państwa dyspozycji między godziną 8.00 a 20.00. Nasza laweta Łódź przystosowana jest do holowania aut po kolizji drogowej.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość dostarczenia auta zastępczego, aby mogli Państwo kontynuować rozpoczętą podróż. Naszą firmę wyróżnia szybka i profesjonalna pomoc drogowa, a także doświadczeni i odpowiedzialni pracownicy. W ofercie posiadamy lawety do 7 ton ładowności i 7 metrów długości. Świadczymy usługi takie jak holowanie samochodów osobowych, holowanie aut dostawczych, holowanie pojazdów po wypadku. Skorzystanie z profesjonalnego holowania to najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma przewiezienia uszkodzonego pojazdu do wybranego przez państwa miejsce. Cena holowania ustalana jest indywidualnie z klientem i jest zależna od długości trasy, oraz od utrudnień, jakie mogą się pojawić przy załadunku i rozładunku pojazdu.
Kwota za kilometr spada wraz ze wzrostem odległości na jaką transport jest realizowany. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800