Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli chcecie wypożyczyć wóz, ponieważ Wasz nie nadaje się do użytku i szukacie najlepszej wypożyczalni takich pojazdów, to koniecznie musicie przejrzeć ofertę ST Rentcar. Jesteśmy na rynku od dłuższego czasu i zawsze przygotowujemy indywidualnie dopasowaną ofertę zgodną z potrzebami naszych klientów.

Wynajem aut osobowych

fZ usług dobrej wypożyczalni samochodów może skorzystać każdy. Zazwyczaj jest to opcja dla osób, które przybyły do danego miasta na krótki pobyt lub pragną znaleźć auto zastępcze gdy ich samochód jest w naprawie. Jednakże jeżeli nie dobierze się swojej wypożyczalni odpowiednio to bardzo szybko można stracić dużo pieniędzy na takim wynajmie.
Dlatego też podczas pobytu w Łodzi warto jest skierować się do ST Rentcar. Jest to wypożyczalnia aut Łódź, która zapewnia swoje usługi w bardzo dobrych cenach. Każdy kto miał okazję wypożyczyć tam auto doskonale wie też, że poza korzystnymi stawkami za wynajem, ST Rentcar oferuje także świetną obsługę. Szeroka flota dostępnych samochodów zapewnia, że każdy klient znajdzie takie auto, które będzie pasowało do jego codziennego stylu prowadzenia.
W razie potrzeby, pracownicy ST Rentcar zawsze pomogą podczas wyboru. Cały wynajem i jego warunki jest uzgadniany na miejscu i wszystko jest przedstawione tak, aby nie było żadnych wątpliwości. Jest to zatem doskonałe miejsce gdy komuś potrzebne jest auto podczas pobytu w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800