Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli chcecie wypożyczyć wóz, ponieważ Wasz nie nadaje się do użytku i szukacie najlepszej wypożyczalni takich pojazdów, to koniecznie musicie przejrzeć ofertę ST Rentcar. Jesteśmy na rynku od dłuższego czasu i zawsze przygotowujemy indywidualnie dopasowaną ofertę zgodną z potrzebami naszych klientów.

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów jest przede wszystkim opcją dla osób, których auto jest w naprawie lub gdy potrzebują środka transportu w nowym mieście. Wypożyczalni samochodów w dużych miastach nie brakuje, ale nie każda z nich oferuje swoim klientom tak dobre warunki wynajmu co ST Rentcar. Dowiesz się więcej na stronie https://pozyczwoz.pl/.
Firma ta powstała w Łodzi i specjalizuje się we wszystkim co związane z wynajmem samochodów. W wielu przypadkach oferuje auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. Zapewnia także szeroki wachlarz samochodów zastępczych do wyboru dla każdego, kto pragnie spędzić w Łodzi parę dni i potrzebuje uzyskać dostęp do samochodu. Oprócz tego ST Rentcar służy jako pomoc drogowa dla kierowców, którzy potrzebują holowania dla swojego samochodu.
Klienci tej wypożyczalni chwalą jej podejście, a także atrakcyjne warunki na podstawie których udziela dostęp do swoich samochodów. Wciąż poszerzana flota dostępnych aut do wynajmu zapewnia, że z usług ST Rentcar będzie zadowolony każdy klient, który zgłosi się do nich aby wypożyczyć samochód.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800