Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nasza Kancelaria Prawna to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na kompetentną obsługę z różnych dziedzin prawa.

Obsługa prawna

Powstała za sprawą radców prawnych Marka Wnuka i Justyny Szondelmajer kancelaria prawna Łódź świadczy usługi ściśle związane z prawem, kompleksowo obsługując klientów z całego kraju oraz spoza jego granic. Świadczy usługi bardzo zróżnicowane, elastycznie dopasowując się do potrzeb indywidualnego klienta.
Jest więc w stanie nie tylko samodzielnie i profesjonalnie poprowadzić pełną w sprawę w sądzie, ale też między innymi zająć się sporządzeniem dokumentów i pism, czy też udzieleniem porady prawnej, która pomoże czy to w rozwiązaniu dylematu, czy też w posunięciu się dalej w egzekwowaniu sprawy spornej. Na polskim rynku kancelaria działa już od wielu lat i na ich przestrzeni zdobyła doświadczenie zarówno w pracy z osobami fizycznymi, jak i firmami (mniejszymi i większymi).
To doświadczenie umożliwia jej pełne dopasowanie się do potrzeb indywidualnego klienta, wysłuchanie jego sprawy i rozwiązanie jej w taki sposób, by był jak najbardziej usatysfakcjonowany. Na każdym etapie działania można tu liczyć na pełen profesjonalizm.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywróceni...

Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to...