Katalog firm

Tarom

Śmierć bliskiej osoby wiąże się z wieloma przykrymi chwilami. Bardzo trudno jest nam wtedy na organizację pochówku. W tym pomoże Ci firma Tarom. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe - poczynając od wyboru trumny, po przewóz osób, aż do organizacji styp.

Organizacja pogrzebu

Usługi świadczone przez zakłady pogrzebowe Wrocław obejmują kompleksowe przygotowanie uroczystości pogrzebowej. Nasz zakład pogrzebowy wyróżnia się na ich tle najwyższym poziomem tych usług. Zapewniamy całodobowy odbiór zwłok z miejsca zgonu (do dyspozycji oddajemy numer kontaktowy 24h na dobę), przewozimy zmarłego do chłodni.
Nad przygotowaniem ciała do pogrzebu czuwa zespół specjalistów, posiadających certyfikat Instytutu Tanatopraksji. Wśród naszych usług znajduje się też międzynarodowy transport zwłok (załatwiamy wszelkie związane z tym formalności w ambasadzie i w urzędach). Dbamy o oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej (trębacz, chór, organista, skrzypek), pomagamy w organizacji obiadu okolicznościowego (stypy), zapewniamy transport uczestników ceremonii.
Prowadzimy też sprzedaż trumien, urn (organizujemy spopielenie), akcesoriów religijnych, wieńców, wiązanek. Proponujemy trumny z drewna sosnowego i dębowego, olchowe, z drewna egzotycznego oraz urny kryształowe, szklane, kamienne.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

Zeus

Zakład pogrzebowy Zeus zapewnia Was o swoim wsparciu, w ciężkich chwilach, jaką jest śmierć bliskich osób. Możecie liczyć nie tylko na całościowe przygotowanie pogrzebu. Naszym klientom pomagamy równi...

A-AAron

Zakład pogrzebowy AAron, działający na terenie Katowic, dba o każdego klienta od samego początku, aż do realizacji ceremonii pogrzebowej. Jesteście dla nas wyjątkowi, dlatego chcemy zrealizować dla Wa...