Katalog firm

Woodstock

Firma Woodmizer oferuje najwyższej klasy sprzęt, który pozwala szybko i sprawnie zająć się obróbką drewna. To, co oferujemy poza nowoczesnym sprzętem, to także części eksploatacyjne, jak również serwis. Dla osób zainteresowanych, sami również wykonujemy wyżej wymienioną obróbkę drewna w przystępnej cenie.

Wielopiły tarczowe

W naszej ofercie sprzedażowej dostępna jest nowoczesna wielopiła tarczowa EG300, która zarówno w swojej klasie, jak i również w swojej przystępnej cenie nie ma sobie równych. Wielopiła tarczowa EG300 spośród konkurencyjnych maszyn wyróżnia się zminimalizowanym zużyciem energii elektrycznej oraz znakomitą wydajnością, która uzyskana jest dzięki możliwości optymalnego ustawienia wrzecion, w taki sposób aby równomiernie obciążać oba silniki.
Ogromną zaletą wielkopiły tarczowej EG300 są również bardzo atrakcyjne gabaryty oraz możliwość ciągłej pracy nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach. Teraz aby udrożnić kanał odciągu trocin nie muszą Państwo zatrzymywać maszyny i wprowadzać jej w ponowny rozruch. Wielopiła tarczowa EG300 to również bardzo małe straty na trocinach, które wynikają przede wszystkim z możliwości stosowania pił o wielu różnych średnicach w zależności od grubości przecinanego drewna.
Wielopiła tarczowa EG300 to sprzęt, który nigdy Państwa nie zawiedzie.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25