Katalog firm

Kategorie


Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to nie tylko profesjonalizm, ale również doświadczenie dodatkowo pełne wsparcie przy obsłudze prawnej potencjalnych oraz wszystkich klientów.

Windykacja

Nie udało ci się znów odzyskać twoich pieniędzy, od dłużników jacy zwlekają z ich ewentualnym oddaniem? W takiej sytuacji nie ma sensu zwlekać, tylko najlepszym rozwiązaniem jest nasza kancelaria prawna Wodo i Partnerzy, jaka chce państwu nie tylko pomóc, lecz sprawić by cała windykacja w Łodzi przebiegła w określony do tego sposób.
Oczywiście zawsze staramy się na samym początku podejść do takiej sprawy polubownie, co za tym idzie dajemy szansę dłużnikom by wywiązali się z ustaleń jakie zawiera polubowne wezwanie do zapłaty. Nie oznacza to jednak, iż w ten sposób kończy się zawsze windykacja w Łodzi, niejednokrotnie należy zastosować bardziej konkretne rozwiązania, a więc wyjść na drogę postępowania sądowego.
Dlatego windykacja Łódź na tym etapie jest prowadzona zgodnie z konkretnym założeniem, opiera się o zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, przygotowanie pism a także skierowanie z czasem nakazu zapłaty do skutecznego komornika. Można więc śmiało powiedzieć, iż wraz z nami wzrasta szansa na odzyskanie państwa pieniędzy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://wodo.pl/

E-mail: kancelaria@wodo.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywróceni...

Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsi...