Katalog firm

Domena S.C.

Nowoczesne wnętrze, idealnie skomunikowania z resztą miasta lokalizacja w centrum Łodzi. To wszystko i wiele innych atutów oferuje nasz adres ul. Targowa 35 w Łodzi. Przyjdź i zobacz jakie lokale użytkowe jesteśmy w stanie zaoferować na siedzibę Twojej firmy. Już dziś zadbaj o najlepszy adres dla Ciebie i Twojej firmy.

Wynajem lokali użytkowych

DOMENA S.C. to rzetelna firma, która od ponad 13 lat zajmuje się zarządzaniem nieruchomości na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy między innymi wynajem lokali użytkowych Łódź w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecamy w pierwszej kolejności zapoznać się z naszą najnowszą i zarazem największą inwestycją - Centrum Biurowe Targowa 35.
Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych firm, które poszukują porządnego biura w samym centrum Łodzi. Dzięki idealnej lokalizacji zwiększą Państwo swoje szanse na rynku i błyskawicznie prześcigniecie dotychczasowych klientów. Bez porządnego biura bardzo trudno odnieść w dzisiejszych czasach sukces praktycznie w każdej branży. Cały czas śledzimy rynek nieruchomości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do zmieniających się trendów i wymagań naszych klientów. Oprócz pomieszczeń biurowych polecamy także nasze rewelacyjne lokale handlowo-usługowe.
Dzięki dobrej lokalizacji będą mogli Państwo liczyć na masę potencjalnych klientów i na błyskawicznie rozkręcenie swojego biznesu.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś sw...

Centrum Nieruchomości

Strona internetowa działającego w Łodzi Centrum Nieruchomości to dobre źródło informacji dla osób zamierzających kupić lub sprzedać mieszkanie, ale nie tylko. Interesujące oferty znajdzie tu również t...