Katalog firm

Zeus

Zakład pogrzebowy Zeus zapewnia Was o swoim wsparciu, w ciężkich chwilach, jaką jest śmierć bliskich osób. Możecie liczyć nie tylko na całościowe przygotowanie pogrzebu. Naszym klientom pomagamy również załatwić wszelkie formalności, taki jak zasiłki z ZUS, akty zgonu oraz inne. Jesteśmy dla Was.

Zakład pogrzebowy

ZEUS to zakład pogrzebowy Katowice, który specjalizuje się w kompleksowej organizacji pochówków każdej wiary. Doświadczony i wykwalifikowany zespół szczegółowo zaplanuje dla Państwa uroczystość pogrzebową, a także załatwi wszelkie formalności (w tym sprawy urzędowe).
Wysoki standard usług sprawia, że pochówek przebiega w godnej i wzniosłe atmosferze. W ofercie znajdują się zarówno usługi odpłatne, jak i całkowicie darmowe. Ponadto firma zapewnia całodobowy i bezpłatny transport zwłok np. z domu do prosektorium. W skład oferowanych usług wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku (kosmetyka, ubiór, zabezpieczenia), ekshumacja zwłok i szczątków, kremacja zwłok, przygotowanie oprawy muzycznej i florystycznej, udokumentowanie uroczystości na fotografach, a także wiele więcej.
Dodatkowo zakład posiada w swoim asortymencie szeroki wybór urn, trumien, krzyżów, a także tablic. Istnieje możliwość wcześniejszej wypłaty zasiłku, dzięki czemu klient nie musi oczekiwać na wypłatę z ZUS.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Zakład pogrzebowy AAron, działający na terenie Katowic, dba o każdego klienta od samego początku, aż do realizacji ceremonii pogrzebowej. Jesteście dla nas wyjątkowi, dlatego chcemy zrealizować dla Wa...