Katalog firm

Koncept Studio

Firma Koncept działa na polskim rynku od wielu lat, oferując wysokiej jakości meble na zamówienie. Jeśli odwiedzając salony meblowe nie jesteś w stanie wybrać dla siebie czegoś, co odpowiada Państwa potrzebom, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Meble na zamówienie

Szukają Państwo mebli na wymiar, które odmienią oblicze Państwa kuchni, łazienki czy biura? Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Projektujemy i montujemy meble, które w 100 procentach spełniają oczekiwania naszych klientów. Jakie są tajemnice naszego sukcesu?
Po pierwsze, jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami. Na projektowaniu i montowaniu mebli na wymiar znamy się jak mało kto. Po drugie, do produkcji mebli wykorzystujemy tylko najlepsze, wyselekcjonowane materiały z Polski. Po trzecie, na każdym etapie realizacji zamówienia mogą Państwo liczyć na nasze fachowe rady. Po czwarte, cenimy sobie terminowość. Mogą więc być Państwo pewni, że zamówienie zawsze będzie zrealizowane na czas.
I wreszcie po piąte, naszym klientom oferujemy niewygórowane ceny. To wszystko sprawia, że wypracowaliśmy sobie markę bardzo rzetelnej i cenionej na rynku firmy. Jeśli zatem szukacie Państwo pewnej i sprawdzonej firmy, polecamy Państwu nasze meble na wymiar Lublin.

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

MS-meble to salon meblowy, który zapewnia Państwu niebanalne meble. Dzięki nam wnętrze Waszych domów zamieni się w coś niespotykanego. Chętnie zaprojektujemy dla Was takie meble, których nie ma nikt i...