Katalog firm

Ewa Czernik

Gabinet psychoterapeutyczny Ewa Czernik (Łódź) to najlepsze rozwiązanie dla osób z borykających się z depresją, nerwicą, lękami, chorobami otępiennymi, a także wieloma innymi chorobami. Ekspercka wiedza oraz bogate doświadczenie to gwarancja znaczącej poprawy stanu pacjenta. Każda osoba może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksowe wsparcie.

Psychoterapia

Ewa Czernik to psychoterapeuta Łódź zajmujący się pomaganiem osób, którzy zmagają się z problemami natury psychicznej i potrzebują wsparcie w drodze ku równowadze w życiu. W bogatej palecie usług tej kobiety znajduje się między innymi leczenie nerwicy, depresji czy lęku - kieruje je zarówno do osób indywidualnych, jak i do par, które mają trudny okres w życiu i potrzebują profesjonalnej pomocy w poradzeniu sobie z nim.
Czernik doskonale wie, na czym polega leczenie wspomnianych dolegliwości, ale nie robi tego z obowiązku - rozmowa jest dla niej prawdziwą pasją, a poznawanie drugiego człowieka stanowi dla niej wyzwanie nie tylko zawodowe, ale też prywatne. Lubi stawiać przed sobą nowe cele, stale starając się po prostu pomóc.
Naturalnie rzecz biorąc liczna liczba szkoleń, za pośrednictwem których stale stara się poprawić efektywność swoich działań i uczynić się bardziej profesjonalna, pomaga jej w dzieleniu się swoim profesjonalizmem i wykorzystywaniu go w pracy z każdym z jej licznych klientów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Dużo osób w dalszym ciągu nie wie nic na temat depresji, nawet w sytuacji gdy sami zmagają się z taką chorobą, dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej działający we Wrocławiu chce to najzwyc...