Katalog firm

Baas Panel

Nasza firma zajmuje się już od wielu lat produkcją płyt warstwowych. Nasze produkty wykonywane są z najwyższej klasy materiałów. Staramy się, aby nasze płyty spełniły Państwa oczekiwania, dlatego sama produkcja ich jest kontrolowana przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do współpracy z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Płyta warstwowa

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Stale się rozwijamy oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów. Jesteśmy doświadczoną firmą, która stale jest poddawana kontrolom jakości.
W naszej ofercie znajdą państwo płyty warstwowe wykorzystywane są do obudowy ścian i dachów. Obecnie oferujemy trzy rodzaje płyt:
- płyty z rdzeniem styropianowym;
- płyty z rdzeniem poliuretanowym;
- płyty z rdzeniem z wełny mineralnej.
Przeznaczone do obudowy konstrukcji stalowych, takich jak warsztaty samochodowe, chłodnie czy garaże. Sprawdzą się w każdych warunkach klimatycznych.
Płyty są z obydwu stron obłożone stalową, cienka blachą. Z zewnątrz jest ona pomalowana lakierem i zabezpieczona folią, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu.
Wszystkie produkty jakich używamy są wykonane z najwyższej jakości materiałów i pochodzą wyłącznie od certyfikowanych producentów. Oferowane przez nas płyty zapewniają dużą izolację ciepła oraz dźwięków. Stworzony przez nas system umożliwia bardzo łatwy i szybki montaż płyt.
W razie jakichkolwiek problemów w każdej chwili mogą państwo skorzystać z pomocy naszych doradców.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03