Katalog firm

Sowa

Ogrzewanie oraz klimatyzacja to podstawa każdego domu oraz firmy. Dlatego warto zakupić produkty, które są naprawdę solidne i niezawodne. Musicie mieć pewność, że to co kupujecie posłuży Wam bardzo długi czas. Zapraszamy Was do nas! Nazywamy się eko - Sowa i mamy dla Was naprawdę atrakcyjną ofertę na urządzenia klimatyzacyjne.

Centralne ogrzewanie

Nasza propozycja skierowana została do osób, które interesuje centralne ogrzewanie Łódź. Od 11 lat zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji ogrzewania. Działamy na terenie całego województwa. W naszej ofercie znajduje się centralne ogrzewanie oparte na popularnym systemie grzejników podłączonych do głównego pieca.
Oferujemy pompy ciepła, kolektory słoneczne, rekuperatory, odkurzacze centralne. Polecamy także nowoczesne i bardzo ekonomiczne ogrzewanie podłogowe. Jego zaletą jest m. in. to, że zapewnia lepszą cyrkulację powietrza niż tradycyjne grzejniki. Pozwala też na znaczne zmniejszenie rachunków za gaz.
Oferowane przez nas centralne ogrzewanie Łódź zapewnia też stały i wydajny dostęp do ciepłej wody. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się również projekt i montaż innych instalacji. Kompleksowo realizujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, wentylacji i klimatyzacji. Oprócz tego zajmujemy się nowoczesnym ocieplaniem poddaszy metodą wdmuchiwania granulowanej celulozy.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Jaksa

Jaksa zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które marzą o tym, aby mieć najlepszą szklarnię przemysłową. Dzięki nam uda Wam się spełnić marzenie o nowoczesnej szklarni, gdzie będziecie mieli zawsze...

Jagez

Łódzka firma Jagez wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą zlecić wykonanie robót ziemnych czy drogowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, mamy kilkunastoletnie doświadczenie,...