Katalog firm

Depilatorium

Firma Depilatorium zajmuje się tylko i wyłącznie depilacją laserową. Dzięki temu zdołała się w niej wyspecjalizować i teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto narzeka na swoje owłosienie bądź ma problemy z np. wrastającymi włoskami pojawiającymi się po zwykłym goleniu. Depilatorium to miejsce, w którym każdy może o siebie zadbać.

Depilacja laserowa bikini

Depilatorium to salon kosmetyki estetycznej specjalizujący się zabiegach trwałej depilacji laserowej. Podczas naszej pracy korzystamy z urządzeń firmy Vectus – najbardziej nowoczesnego i jednocześnie najskuteczniejszego sprzętu do depilacji, jakie dostępne są na rynku. Depilacja laserowa pozwala usunąć zbędne owłosienie szybko, skutecznie i bezpiecznie.
Przekonaj się, że depilacja laserowa bikini Gdańsk to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia w okolicach intymnych. Wykorzystanie technologii laserowej pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry bez podrażnień, wrastających włosków czy szybko odrastającego owłosienia.
Wystarczy powtarzanie zabiegów co 8 tygodni, aby utrzymać ten efekt – jeśli więc nie chcesz tracić czasu na pozbywanie się owłosienia, masz problemy z wrastającymi włoskami lub podrażnieniami po goleniu, salon Depilatorium to idealne miejsce dla siebie – znajdziesz tu fachową pomoc i profesjonalne zabiegi depilacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do salonów.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221